Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

Rukometašice Izviđača CO uvjerljive u susretu s Jedinstvom

Rukometašice Izviđač Central osiguranja lakše od očekivano uvjerljivo su savladale uvijek nezgodnu ekipu Jedinstva iz Brčkog.

Utakmica u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom u prvih petnaestak minuta bila je dosta izjednačena. Domaće rukometašice uglavnom su imale gol – dva prednosti, ali od 14. minute pa do kraja poluvremena zagospodarile su terenom. U petnaestak minuta prosto su „razbile“ Brčanke, te serijom 10:2, došle su do deset golova prednosti na koncu prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu domaće su odigrale upravo onoliko koliko im je trebalo da zadrže prednost iz prvog poluvremena.

Na koncu „Skautice“ su slavile rezultatom 38:28 te su se s novom pobjedom učvrstile u sredini prvenstvene ljestvice

Iva Grbavac s osam pogodaka bila je najefikasnija igračica u redovima Izviđača. Katarina Prskalo i Ana Petrović postigle su po šest, Matea Nosić i Marija Brkić po pet te Milica Stamatović četiri pogotka.

Kod Jedinstva najviše pogodaka postigla je Sanja Kadić deset, šest je postigla Marija Sorak, a pet Ajla Alikadić.

Premijer liga BiH, sezona 2020/2021 – 20. kolo.
Ljubuški, 24.04.2021. u 14:00 sati.

ŽRK Izviđač Central osiguranje – ŽRK Jedinstvo 38:28 (19:9)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, bez gledatelja.
Suci: Dražen Begić i Andrija Knezović (Mostar).
Nadzornik: Mladen Raič (Mostar).

ŽRK Izviđač: Šumelj, I. Petrović, Prskalo 6, Miloš 2, I. Grbavac 8, Nosić 5/1, Ostojić, A. Petrović 6/1, Boras 2, Stamatović 4, Bošnjak, Brkić 5.
Trener: Josipa Tomić.

ŽRK Jedinstvo: Avdić, Bošnjak 1, Sorak 6/2, Rendić 2, Lukić 3, Erić, Petrović, Đurić, Nedić 1, Vujić, Alkadić 5, Kadić 10/1.
Trener: Saša Radovanović.