Službena stranica
RK IZVIĐAČ AGRAM

Mladi “Skauti” uspješniji od Vogošće

Rukometaši Izviđača CO II u nedjelju su u sklopu 9. kola Prve lige FBiH skupina jug, odigrala susret s rukometašima RK Vogošća II, koje su porazili uvjerljivim rezultatom 30:19, poluvrijeme 16:12.

Naši mladi rukometaši kontrolirali su igru i rezultat tijekom cijelog susreta. Gosti su se donekle dobro držali u prvom poluvremenu, ali u drugom dijelu mladi „Skauti“ su pojačali ritam i na kraju uvjerljivo pobijedili rezultatom 30:19.

Stipe Pavlović je postigao deset pogodaka, „dalekometnim projektilima“ je izbušio mrežu vratara Vogošće . Po četiri pogotka postigli su Dijano Ćeško i Tomislav Ereš, a Mateo Luburić i Marko Jelčić bili su uspješni po tri puta.

Faris Čavčić s pet, te Harun Hadžić i Kerim Smić s po tri pogotka bili su najefikasniji u momčadi Vogošće.

Federalna liga BiH – skupina Jug, sezona 2020/2021. – 9. kolo.
Ljubuški, 22.11.2020. u 16:30 sati.

RK Izviđač Central osiguranje II – RK Vogošća II 30:19 (16:12)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, bez gledatelja.
Suci: Ivica Jukić i Ante Raić (Mostar).
Nadzornik: Zdravko Petković (Ljubuški).

RK Izviđač CO II: Herceg, Tolić, Lukenda, S. Pavlović 10, Šimić 1, Jelčić 3, Ereš 4, Marinović 1, Ćeško 4, Bubalo, Dedić 1, Ševo 2, Pavičić, Luburić 3.
Trener: Franjo Boras.

RK Vogošća II: Hadžić 3, Šejto 2, Čordalija, Fazlić 2, Kovač, Čavčić 5, Alihodžić 2, Mašić, Jamaković, Sirćo 1, Imamović, Semić 3, Alispahić 1, Hadrović, Ganić.
Trener: Amar Čavčić.