Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Slavija vs RK Izviđač CO

2020/2021 - Premijer liga

RK Slavija
22 - 32
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time League Sezona Full Time
14. listopada 2020. 19:00 Premijer liga 2020/2021 60'

Venue

Sportska dvorana Slavija - Istočno Sarajevo

Sportska dvorana Slavija, Karađorđeva, Naselje Starosjedilaca, Lukavica, Lukavica (RS), Općina Istočno Novo Sarajevo, Grad Istočno Sarajevo, Republika Srpska, 71126, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.Golovi
RK Slavija121022
RK Izviđač CO161632

RK Slavija

Pozicija
Interceptions
 000000000

RK Izviđač CO

Player Pozicija
Interceptions
2Milan VukšićSrednji vanjski402000000
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski300000000
5Miloš KosLijevi vanjski500000000
6Filip OdakDesni vanjski200100000
7Stjepan JozinovićDesni vanjski100110000
13Mirko MišetićLijevo krilo100000000
15Ivan MiličevićLijevo krilo100010000
16Ante GrbavacVratar010000100
17Ivano PavlovićSrednji vanjski000000000
19Dragan ŠoljićKružni napadač100020000
22Mihael BebekLijevi vanjski400000000
23Amir MuhovićKružni napadač500110000
25Matej MandićVratar0230000000
11Mladen BoškovićDesno krilo502000000
 Total 32244350100