Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Slavija vs RK Izviđač CO

2020/2021 - Premijer liga

RK Slavija
22 - 32
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time Liga Sezona
14. listopada 2020. 19:00 Premijer liga 2020/2021

Venue

Sportska dvorana Slavija - Istočno Sarajevo

Sportska dvorana Slavija, Karađorđeva, Naselje Starosjedilaca, Lukavica, Lukavica (RS), Općina Istočno Novo Sarajevo, Grad Istočno Sarajevo, Republika Srpska, 71126, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.GoloviIshod
RK Slavija121022Loss
RK Izviđač CO161632WIN

RK Slavija

Pozicija
 00000000

RK Izviđač CO

Player Pozicija
2Milan VukšićSrednji vanjski40200000
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski30000000
5Miloš KosLijevi vanjski50000000
6Filip OdakDesni vanjski20001000
7Stjepan JozinovićDesni vanjski10011000
13Mirko MišetićLijevo krilo10000000
15Ivan MiličevićLijevo krilo10010000
16Ante GrbavacVratar01000001
17Ivano PavlovićSrednji vanjski00000000
19Dragan ŠoljićKružni napadač10020000
22Mihael BebekLijevi vanjski40000000
23Amir MuhovićKružni napadač50011000
25Matej MandićVratar023000000
11Mladen BoškovićDesno krilo50200000
 Total 3224453001