Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Maglaj — RK Izviđač CO

2021/2022 - Premijer liga

RK Maglaj
29 - 27
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time League Sezona Full Time
18. prosinca 2021. 19:00 Premijer liga 2021/2022 0'

Venue

Sportska dvorana Maglaj

Maglaj, Maglaj municipality, Zeničko-dobojska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 74250, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.Golovi
RK Maglaj161329
RK Izviđač CO141327

RK Maglaj

Pozicija
Interceptions
 2906250210

RK Izviđač CO

Player Pozicija
Interceptions
2Milan VukšićSrednji vanjski200000010
3Zvonimir LukendaKružni napadač000000010
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski400000000
5Miloš KosLijevi vanjski503010000
6Filip OdakDesni vanjski500010000
9Fran PavlovićKružni napadač000000000
13Mirko MišetićLijevo krilo400100000
14Luka BubaloDesno krilo200000000
15Marijan ŠaravanjaLijevo krilo000010000
16Aldin AlihodžićVratar000000000
17Ivano PavlovićSrednji vanjski000000000
18Diano ĆeškoLijevi vanjski300100000
20Petar MedićLijevo krilo000000000
22Mihael BebekLijevi vanjski000020000
23Amir MuhovićKružni napadač200010000
25Haris SuljevićVratar0180000100
 Total 27183260120