Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Maglaj — RK Izviđač CO

2020/2021 - KUP BiH

RK Maglaj
19 - 39
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time Liga Sezona
13. veljače 2021. 18:00 KUP BiH 2020/2021

Venue

Sportska dvorana Maglaj

Maglaj, Maglaj municipality, Zeničko-dobojska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 74250, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.GoloviIshod
RK Maglaj91019Loss
RK Izviđač CO172239WIN

RK Maglaj

Pozicija
 00000000

RK Izviđač CO

Player Pozicija
2Milan VukšićSrednji vanjski60400100
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski50000000
5Miloš KosLijevi vanjski20001000
6Filip OdakDesni vanjski40010000
7Stjepan JozinovićDesni vanjski10001000
11Mladen BoškovićDesno krilo30000000
13Mirko MišetićLijevo krilo50010000
14Luka BubaloDesno krilo40000000
15Ivan MiličevićLijevo krilo20000000
16Ante GrbavacVratar010000001
17Ivano PavlovićSrednji vanjski00000000
19Dragan ŠoljićKružni napadač10010000
20Petar MedićLijevo krilo20000000
22Mihael BebekLijevi vanjski40000000
23Amir MuhovićKružni napadač00010000
25Matej MandićVratar09000001
 Total 3919442102