Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Maglaj — RK Izviđač CO

2020/2021 - KUP BiH

RK Maglaj
19 - 39
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time League Sezona Full Time
13. veljače 2021. 18:00 KUP BiH 2020/2021 60'

Venue

Sportska dvorana Maglaj

Maglaj, Maglaj municipality, Zeničko-dobojska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 74250, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.Golovi
RK Maglaj91019
RK Izviđač CO172239

RK Maglaj

Pozicija
Interceptions
 000000000

RK Izviđač CO

Player Pozicija
Interceptions
2Milan VukšićSrednji vanjski604000010
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski500000000
5Miloš KosLijevi vanjski200100000
6Filip OdakDesni vanjski400010000
7Stjepan JozinovićDesni vanjski100100000
11Mladen BoškovićDesno krilo300000000
13Mirko MišetićLijevo krilo500010000
14Luka BubaloDesno krilo400000000
15Ivan MiličevićLijevo krilo200000000
16Ante GrbavacVratar0100000100
17Ivano PavlovićSrednji vanjski000000000
19Dragan ŠoljićKružni napadač100010000
20Petar MedićLijevo krilo200000000
22Mihael BebekLijevi vanjski400000000
23Amir MuhovićKružni napadač000010000
25Matej MandićVratar090000100
 Total 39194240210