Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Izviđač CO vs RK Bosna Vispak

2020/2021 - Premijer liga

RK Izviđač CO
30 - 25
RK Bosna Vispak
Full Time

Details

Date Time League Sezona Full Time
10. listopada 2020. 19:00 Premijer liga 2020/2021 60'

Venue

Gradska športska dvorana Ljubuški

Bartola Kašića

Results

Team1. pol.2. pol.Golovi
RK Izviđač CO141630
RK Bosna Vispak111425

RK Izviđač CO

Player Pozicija
Interceptions
13Mirko MišetićLijevo krilo402000000
22Mihael BebekLijevi vanjski100100000
17Ivano PavlovićSrednji vanjski100000000
14Luka BubaloDesno krilo300000000
6Filip OdakDesni vanjski000000000
18Diano ĆeškoLijevi vanjski000010000
2Milan VukšićSrednji vanjski501000010
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski700000000
5Miloš KosLijevi vanjski300000000
7Stjepan JozinovićDesni vanjski300110000
19Dragan ŠoljićKružni napadač200020000
15Ivan MiličevićLijevo krilo100020000
16Ante GrbavacVratar0120000100
23Amir MuhovićKružni napadač000100000
25Matej MandićVratar030000100
 Total 30153360210

RK Bosna Vispak

Pozicija
Interceptions
 000000000