Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Gračanica — RK Izviđač CO

2020/2021 - Premijer liga

RK Gračanica
25 - 31
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time Liga Sezona
24. listopada 2020. 18:00 Premijer liga 2020/2021

Venue

Sportska dvorana "Luke" Gračanica

Sportska dvorana Luke, Zlatnih ljiljana, Hrvići, Gračanica, Gracanica municipality, Tuzlanska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 75320, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.GoloviIshod
RK Gračanica101525Loss
RK Izviđač CO121931WIN

RK Gračanica

Pozicija
 00000000

RK Izviđač CO

Player Pozicija
2Milan VukšićSrednji vanjski40400100
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski30010000
5Miloš KosLijevi vanjski50000000
6Filip OdakDesni vanjski20000000
7Stjepan JozinovićDesni vanjski70011000
11Mladen BoškovićDesno krilo30000000
15Ivan MiličevićLijevo krilo40001000
16Ante GrbavacVratar00000000
18Diano ĆeškoLijevi vanjski10000000
19Dragan ŠoljićKružni napadač00000000
20Petar MedićLijevo krilo00000000
22Mihael BebekLijevi vanjski00031000
23Amir MuhovićKružni napadač10000000
25Matej MandićVratar115000003
 Total 3115453103