Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Gračanica — RK Izviđač CO

2020/2021 - Premijer liga

RK Gračanica
25 - 31
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time League Sezona Full Time
24. listopada 2020. 18:00 Premijer liga 2020/2021 60'

Venue

Sportska dvorana "Luke" Gračanica

Sportska dvorana Luke, Zlatnih ljiljana, Hrvići, Gračanica, Gracanica municipality, Tuzlanska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 75320, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.Golovi
RK Gračanica101525
RK Izviđač CO121931

RK Gračanica

Pozicija
Interceptions
 000000000

RK Izviđač CO

Player Pozicija
Interceptions
2Milan VukšićSrednji vanjski404000010
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski300010000
5Miloš KosLijevi vanjski500000000
6Filip OdakDesni vanjski200000000
7Stjepan JozinovićDesni vanjski700110000
11Mladen BoškovićDesno krilo300000000
15Ivan MiličevićLijevo krilo400100000
16Ante GrbavacVratar000000000
18Diano ĆeškoLijevi vanjski100000000
19Dragan ŠoljićKružni napadač000000000
20Petar MedićLijevo krilo000000000
22Mihael BebekLijevi vanjski000130000
23Amir MuhovićKružni napadač100000000
25Matej MandićVratar1150000300
 Total 31154350310