Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Derventa — RK Izviđač CO

2020/2021 - Premijer liga

RK Derventa
20 - 33
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time Liga Sezona
27. ožujka 2021. 18:00 Premijer liga 2020/2021

Venue

Dvorana SKC "Derventa"

Ukrina, Derventa, Općina Derventa, Republika Srpska, 74400, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.GoloviIshod
RK Derventa11920Loss
RK Izviđač CO151833WIN

RK Derventa

Pozicija
 290322400

RK Izviđač CO

Player Pozicija
1Ivan HercegVratar010000002
2Milan VukšićSrednji vanjski80800000
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski30000000
5Miloš KosLijevi vanjski00010000
6Filip OdakDesni vanjski30000000
7Stjepan JozinovićDesni vanjski20010000
8Nikola PrimoracLijevi vanjski20011000
13Mirko MišetićLijevo krilo30000000
14Luka BubaloDesno krilo10010000
16Ante GrbavacVratar06000002
18Diano ĆeškoLijevi vanjski00000000
19Dragan ŠoljićKružni napadač30021000
20Petar MedićLijevo krilo40000000
22Mihael BebekLijevi vanjski00011000
23Amir MuhovićKružni napadač40020000
 Total 3316893004