Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Derventa — RK Izviđač CO

2020/2021 - Premijer liga

RK Derventa
20 - 33
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time League Sezona Full Time
27. ožujka 2021. 18:00 Premijer liga 2020/2021 60'

Venue

Dvorana SKC "Derventa"

Ukrina, Derventa, Općina Derventa, Republika Srpska, 74400, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.Golovi
RK Derventa11920
RK Izviđač CO151833

RK Derventa

Pozicija
Interceptions
 2903220040

RK Izviđač CO

Player Pozicija
Interceptions
1Ivan HercegVratar0100000200
2Milan VukšićSrednji vanjski808000000
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski300000000
5Miloš KosLijevi vanjski000010000
6Filip OdakDesni vanjski300000000
7Stjepan JozinovićDesni vanjski200010000
8Nikola PrimoracLijevi vanjski200110000
13Mirko MišetićLijevo krilo300000000
14Luka BubaloDesno krilo100010000
16Ante GrbavacVratar060000200
18Diano ĆeškoLijevi vanjski000000000
19Dragan ŠoljićKružni napadač300120000
20Petar MedićLijevo krilo400000000
22Mihael BebekLijevi vanjski000110000
23Amir MuhovićKružni napadač400020000
 Total 33168390400