Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

RK Bosna Vispak — RK Izviđač CO

2021/2022 - Premijer liga

RK Bosna Vispak
23 - 41
RK Izviđač CO
Full Time

Details

Date Time Liga Sezona
18. svibnja 2022. 18:00 Premijer liga 2021/2022

Venue

Sportska dvorana Mladost - Visoko

Branilaca, Svinjarevo, Visoko, Grad Visoko, Zeničko-dobojska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 71300, Bosna i Hercegovina

Results

Team1. pol.2. pol.GoloviIshod
RK Bosna Vispak91423Loss
RK Izviđač CO231841WIN

RK Bosna Vispak

Pozicija
 230312400

RK Izviđač CO

Player Pozicija
1Ivan HercegVratar08000001
2Milan VukšićSrednji vanjski40300000
3Zvonimir LukendaKružni napadač30001000
4Domagoj AlilovićLijevi vanjski30000000
5Miloš KosLijevi vanjski10000000
10Ivan DedićKružni napadač20000000
11Mladen BoškovićDesno krilo10000000
13Mirko MišetićLijevo krilo40000000
14Luka BubaloDesno krilo60000000
15Marijan ŠaravanjaLijevo krilo30001000
16Aldin AlihodžićVratar014000003
17Ivano PavlovićSrednji vanjski70200000
18Diano ĆeškoLijevi vanjski20000000
22Mihael BebekLijevi vanjski20020000
23Amir MuhovićKružni napadač30010000
25Haris SuljevićVratar00000000
 Total 4122532004