Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

Uvjerljiva pobjeda “Skautica” u Mostaru

Rukometašice Izviđača u sklopu 2.kola Premijer lige za rukometašice bile su uvjerljive u susretu s rukometašicama Zrinjski u Mostaru i pobijedile rezultatom 30:19, poluvrijeme 16:7.

Susret je protekao u potpunoj dominaciji naših rukometašica tako i bez imalo neizvjesnosti.
„Skautice“ su od početka bile te koje su vodile igru i kontrolirale rezultat pa se već u prvom poluvremenu opravdano činilo da utakmica ide u samo jednom smjeru.

Sjajne imenjakinje Matea Šumelj i Matea Nosić su gotovo same razbijale obranu mladog tima Zrinjskog i dovele naše rukometašice do pobjede bez većih problema.

Matea Šumelj je postigla 12, a Matea Nosić 9 pogodaka dok su kod Zrinjskog nešto bolji bile Marinela Ćorić s 5, te Anita Radoš s 4.

Premijer liga BiH, sezona 2020/2021 – 2. kolo.
Zrinjski, 10.10.2020. u 20:00 sati.

HŽRK Zrinjski – ŽRK Izviđač Central osiguranje 19:30 (7:16)

Zrinjski, Dvorana Bijeli Brijeg, bez gledatelja.
Suci: Edin Kulović i Vedad Škaljić (Sarajevo)
Nadzornik: Siniša Simić

HŽRK Zrinjski: Softić, Rozić 2, Vučić 2, Mišura 3, Vuković, Drežnjak 1, Vistorop 1, Marić, Radoš 4, Marojević, Kolobarić, Blažević 1, Džidić, Čorić 5, Radić, Pintul.
Trener: Ivana Mlakić.

ŽRK Izviđač CO: Petrović, Martina Šumelj, Matea Šumelj 12, Prskalo, Miloš, Miočević, Grbavac, Nosić 9, Boras 5, Kraljević 3, Boras, Brkić 1.
Trener: Josipa Tomić.