Službena stranica
RK IZVIĐAČ CO

Poraz Izviđača II, nije pomoglo ni 14 pogodaka Ivana Pavlovića

Rukometaši Izviđača, u sklopu 4. kola Prve lige FBiH – skupina jug, poraženi su u Sarajvu od momčadi RK Briješće.

Naši mladi rukometaši zaostatka od tri pogotka iz prvog dijela nisu uspjeli nadoknaditi u nastavku meča tako da su domaći rukometaši slavili rezultatom 34:31, a na poluvremenu je bilo 19:16.

Ivano Pavlović je briljirao s četrnaest pogodaka, Petar Medić bio je uspješan pet puta, Stipe Pavlović četiri, a Zvonimir Lukenda 3 puta.

Kod momčadi Briješća iskusni Alen Muratović je postigao deset pogodaka, Kerim Bašić osam, te Kenan Selimović pet.

Federalna liga BiH – skupina Jug, sezona 2020/2021., 4. kolo.
Mostar, 17.10.2020. u 20:00 sati.

RK Briješće – RK Izviđač Central osiguranje II 34:31 (19:16)

Sarajevo, Dvorana OŠ Behaudin Selmanoviću, bez gledatelja.

Suci: Armin Softić i Muamer Zukić

Nadzornik: Slaven Spužević (Mostar).

RKBriješće: Musić 4, E. Bašić 4, Brković, Rahman, Muratović 10, Selimović 5, Sarvan, K. Bašić 8, Agović 2, Pirija, Šetkić, Ombaša, Podrug, Bećirević, Lazarević 1.

Trener: Jasmin Slatina.

RK Izviđač CO II: Herceg, Lukenda 3, Sabljić 1, S. Pavlović 4, Medić 5, Šimić 1, I. Pavlović 14, Šumelj, Jelčić 1, Bilić 2, Dedić.
Trener: Tomislav Bošnjak.